Synergické reference

Reference klientů ověřujeme na základě e-mailů.

Trvalo mi pár let, než jsem si uvědomila, že jsem na tvorbu webu krátká. Mohla jsem si ušetřit spoustu času, nervů a stovky hodin prosezených u počítače. Dnes už vím, že existují lidé, kteří mi vytvoří web na míru a společné tvoření může být příjemně strávený čas. Jako aromaterapeutka využívám synergického efektu, který dokáže násobit sílu esencí. Každá je sama o sobě dokonalá, avšak jejich spojením vzniká něco jedinečného a mnohem silnějšího, účinky se násobí. A o tom je Synergica. Spojení tří úžasných profesionálek.

Každá odvádí skvělou práci a jsou špičkami ve svém oboru. Ve spojení pak dokáží zázraky. Pracují rychle a efektivně. A protože se znají, rozumí si. Jsou na sebe napojené a proto dokáží vytvořit funkční web, grafický design a poutavý obsah tak, že web je moderní, čistý, krásně přehledný a především podtrhne mou práci. Já jsem ze spolupráce nadšená. Zadání znělo jednoduše – vytvořit funkční web s kvalitním obsahem a členskou sekcí. Skrývá se za tím mnoho hodin práce a především vzájemné komunikace. Každá z členek týmu chtěla znát mé očekávání, dozvědět se, jak pracuji a co vše si na webu přeji. Osobní přístup je to, čeho si velmi cením. Vyšly mi vstříc s mými nápady a zároveň jsem dostala zpětnou vazbu, jak lze některé věci udělat lépe. Výsledkem je web, který s radostí sdílím na sociálních sítích a odkazuji na něj své klienty, kteří tam najdou vše potřebné pro navázání spolupráce se mnou. Děkuji Magdě Jedličkové, Ven Avenir a Anně Athos Pírové.

Synergica - vytvoříme vám prvotřídní grafiku, texty i web v rámci jedné spolupráce

Renata Šulcová, www.rekaji.cz
Aromaterapie

Někdo vám udělá vynikající vizuál, ale už nedělá webovky. Někdo dělá parádní webovky, ale musíte mu dodat podklady. Při spolupráci s Ven a Magdou jsem to všechno měla pod jednou střechou. S Ven jsme na vizuálu spolupracovaly pár měsíců a nechat to uzrát je základní předpoklad pro dech beroucí logo, fonty a barvy. Neskutečnou výhodou bylo, že si to holky mezi sebou předaly a vykomunikovaly. Já jsem dostala až první verzi webu, na které v podstatě nebylo co připomínkovat. Tahle součinnost je prostě fantastická. Nejde jen o úsporu času klienta, ale o tu násobenou synergii, pro kterou by nikdy nebyl prostor, kdyby každá své kvality poskytovala samostatně. Miluju přesahy. A tady jsem ho dostala < 3.

Synergica

PhDr. Dagmar Samandra Čerňová, www.samandra.cz
Výklad Osho Zen Tarotu a práce s energií

Pro tvorbu mého webu jsem využila služeb části trojlístku Synergica. Očekávala jsem, že mi bude vytvořen funkční a poutavý web. Spolupráci jsem zahájila s Aničkou, která trpělivě naslouchala mým myšlenkám a pečlivě četla mé sáhodlouhé texty, které pak svým copywrite proutkem proměnila ve čtivý a přehledný celek. Texty jsou po její úpravě logicky sestavené a také zajímavé tím, že do nich Anička vložila vtipnou a smysluplnou linku vyjadřující mé služby. Do tvorby webu následně přistoupila Magda, která dala díky svému empatickému přístupu a odbornosti mému webu slušivý a funkční kabátek. Můj web je tak dokonalou vizitkou mé práce a mí zákazníci mne díky němu mohou lépe poznat a vybrat si službu, která jim přinese přidanou hodnotu. Tuto službu doporučuji všem, kteří chtějí mít hezký, čtivý a funkční web.

Synergica

Mgr. Eva Gaidadzi, www.evagaidadzi.cz
English teacher

V roce 2021 jsem se rozhodla splnit si sen v podobě otevření vzdělávací akademie v oblasti bankovnictví se službami na té nejvyšší úrovni. Pro tvorbu loga, vizuálního stylu, webových stránek a textů, které by daly tvář a duši vznikající firmě, jsem na trhu hledala ty nejlepší. A podařilo se. Spolupráce s Ven Avenir a Annou Pírovou byla dokonalá a předčila všechna má očekávání. Obě dámy dokázaly v rekordním čase pochopit zadání a přetavit ho v něco neuvěřitelného. Z dílny Ven Avenir, talentované a inspirativní profesionálky s neskutečným citem pro detail, pochází naše logo, vizuální styl, grafické návrhy vizitek a tiskovin i tvorba reklamních vizuálů. Za každým jedním slovem na našich webových stránkách zase stojí Anna Pírová, výjimečná copywriterka s úžasným citem pro správná slova. Svou roli sehrála i Magda Jedličková, která pro Amenity Academy doporučila skvělý team webařů. Tak, jak jsem si jistá úspěchem své firmy, věřím také, že spojení tří profesionálek, které se skvěle doplňují, bude úspěšné a přinese jejich klientům nejen úsporu času ale i nákladů. Má spolupráce s těmito dámami rozhodně nekončí, právě naopak.

Synergica - vytvoříme vám prvotřídní grafiku, texty i web v rámci jedné spolupráce

Mgr. Mária Černá, www.amenityacademy.cz
CEO Amenity Academy

Jsem umělec a občas lítám v oblacích, ke svému podnikání jsem potřebovala někoho, kdo mi pomůže s vytvořením webu s e-shopem a on-line kurzem a s tím spojené další záležitosti jako brandové barvy, písmo a vizitku. A já jsem měla velké štěstí v tom, že mi vesmír poslal skvělé, mladé, užasné ženy Magdičku a Vendu, které mi vše vytvořily. A výsledek? Jsem velmi spokojená, obě se mnou komunikovaly, vše jsme společně probíraly a vznikl nádherný web v krásných brandových barvách, skvělá vizitka. Jsem nadšená a vím, že kdykoliv budu potřebovat, mohu se na holky spolehnout. Obě mě svou tvorbou posouvají dál a naše spolupráce je už navždy.

Synergica - vytvoříme vám prvotřídní grafiku, texty i web v rámci jedné spolupráce

Mgr. Blanka Drabová, www.blankadrab.cz
Umělkyně a malířka